درباره طرح یاد طراحی سایت

گروه طراحی سایت «طرح یاد» با هدف ارائه روش های نوین ارتباطات در سال 1391 فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه طراحی سایت، سئو و تامین امنیت سایت آغاز کرد.

یک وب سایت با طراحی مناسب و رعایت اصول جستجو می تواند تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری و محصولات شما داشته باشد.یک طراحی مناسب و زیبا میتواند یک تجارت کوچک را بزرگ جلوه داده و اعتماد و نظر مشتری را جلب کند.و بالعکس یک طراحی ضعیف یک تجارت بزرگ را بی سابقه و کوچک نشان میدهد.یک وب سایت غیر حرفه ای در نهایت میتواند یک ویترین برای کسانی باشد که حتما با نام و برند شما آشنا بوده و آدرس وبسایت را نیز بدانند در حالیکه وب سایت حرفه ای خود منجر به تبلیغ و معرفی محصول می شود و افراد ناشناس و مشتریانی از تمام قشرها و موقعیت های جغرافیایی را به سمت شما می کشاند.

آنچه که می تواند یک وب سایت را به یک رسانه موفق و کار آمد تبدیل کند و موجب رونق کسب و کار شما با روش هایی متفاوت شود افزایش بازدیدکنندگان موثر می باشد.این بازدیدکنندگان می توانند از روش های مختلفی با سایت شما آشنا شوند اما موثرترین روش، موتورهای جستجو می باشد.اکثر کاربران اینترنتی از سایتهای جستجو مانند گوگل جهت پیدا کردن هدف خود در اینترنت استفاده می کنند.نکته جالب تر اینکه 85 درصد بازدیدکنندگان یک وب سایت را موتورهای جستجو باعث می شوند. روزانه بالغ بر 4 میلیارد جستجو فقط در سایت گوگل انجام می شود!

امروزه روش های قرار گرفتن در رتبه های اول موتورهای جستجو به یک علم تبدیل شده است در حالیکه اکثر افراد یا از کلیات این موضوع بی خبرند و یا اینکه آن را جزئی از طراحی سایت می دانند. ما با وجود افراد متخصص و با تجربه در زمینه بهینه سازی (سئو)، محبوبیت سایت شما را در بین رقبا افزایش خواهیم داد.

طراحی وب سایت طرح یاد، متناسب با بودجه و نیاز شما طراحی را انجام داده و مطمئناً از کیفیت طراحی کم نخواهد شد. فقط امکانات و خدمات تغییر می کند.

تعدادی از خدمات ما در زمینه طراحی سایت:
– طراحی سایت حرفه ای
– برنامه نویسی اختصاصی
– سئو و بهینه سازی
– طراحی وب سایت اختصاصی
– طراحی انواع لوگوی حرفه ای
– طراحی کاتالوگ
– طراحی فروشگاه حرفه ای
– طراحی سایت شخصی
– طراحی سایت شرکتی
– طراحی سایت خبری
– طراحی سایت آموزش آنلاین
– طراحی سایت دایرکتوری ( آگهی – املاک – خودرو و …)
– طراحی سایت پزشکی
– طراحی سایت دکوراسیون و معماری
– مشاوره تبلیغاتی
– مشاوره طراحی سایت
– مشاوره تعیین نام دامنه
– پشتیبانی و گارانتی
– وب مستری سایت های مشتریان
– طراحی سایت انواع کسب و کارها

  • برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس، با ما در ارتباط باشید.
    09133720536