درباره ما

اهداف ما

طراحی بسیار جذاب

یک سایت در نگاه اول باید آن چنان کاربر را جذب کند که تمام سایت را زیر و رو کند! طرح یاد با به کارگیری جدیدترین متدهای گرافیکی و برنامه نویسی، بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهد آورد. کافیست امتحان کنید! ادامه مطلب

جلب رضایت مشتری

یکی از مهمترین اهداف طرح یاد، مشتری مداری و رضایت کامل هر یک از مشتری ها است . ما خدمات و پشتیبانی را با نیازسنجی مشتریان همگام می سازیم و تا زمانی ادامه خواهد داشت که نیاز مشتریان مرتفع گردد و درصورت نارضایتی هزینه بازخواهد گشت. ادامه مطلب

آشنایی با ما

گروه طراحی سایت «طرح یاد» با هدف ارائه روش های نوین ارتباطات در سال 1391 فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه طراحی سایت، سئو و تامین امنیت سایت آغاز کرد.

یک وب سایت با طراحی مناسب و رعایت اصول جستجو می تواند تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری و محصولات شما داشته باشد.یک طراحی مناسب و زیبا میتواند یک تجارت کوچک را بزرگ جلوه داده و اعتماد و نظر مشتری را جلب کند.و بالعکس یک طراحی ضعیف یک تجارت بزرگ را بی سابقه و کوچک نشان میدهد.یک وب سایت غیر حرفه ای در نهایت میتواند یک ویترین برای کسانی باشد که حتما با نام و برند شما آشنا بوده و آدرس وبسایت را نیز بدانند در حالیکه وب سایت حرفه ای خود منجر به تبلیغ و معرفی محصول می شود و افراد ناشناس و مشتریانی از تمام قشرها و موقعیت های جغرافیایی را به سمت شما می کشاند.

امروزه روش های قرار گرفتن در رتبه های اول موتورهای جستجو به یک علم تبدیل شده است در حالیکه اکثر افراد یا از کلیات این موضوع بی خبرند و یا اینکه آن را جزئی از طراحی سایت می دانند. ما با وجود افراد متخصص و با تجربه در زمینه بهینه سازی (سئو)، محبوبیت سایت شما را در بین رقبا افزایش خواهیم داد. طراحی وب سایت طرح یاد، متناسب با بودجه و نیاز شما طراحی را انجام داده و مطمئناً از کیفیت طراحی کم نخواهد شد. فقط امکانات و خدمات تغییر می کند.

جزئیات بیشتر را حتما بخوانید ….

جزئیات بیشتر